Odtrucia alkoholowe Białystok – Terapie leczenia alkoholizmu w Białymstoku

Detoks alkoholowy w Białymstoku

Specjalizujemy się w wykonywaniu detoksu alkoholowego. Detoks alkoholowy przywraca równowagę wyczerpanemu, długotrwałym spożyciem organizmowi. Odtrucie alkoholowe jest metodą polecaną przy występowaniu nawet kilkudniowych ciągów alkoholowych. Stosowany w naszej klinice w Białymstoku detoks alkoholowy jest dobierany indywidualnie. Spersonalizowany plan leczenia skutecznie działa i skutecznie uderza w źródło problemu. W terapii odtrucia alkoholowego kierujemy się przede wszystkim zdrowiem pacjenta, które ma dla nas nadrzędną wartość. Bezpieczne alkoholoodtrucie tylko z naszą kliniką.

Oferujemy także usługi leczenie alkoholizmu w Krakowie, więcej na nasz-gabinet.pl/krakow

Odtrucia alkoholowe Białystok

Leczenie alkoholizmu jest możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowo skutecznej metody polegającej na implantacji wszywki alkoholowej. Implantacja esperalu odbywa się w warunkach ambulatoryjnych naszego gabinetu w Białymstoku lub podczas wizyt w domu pacjenta. Przed wszczepieniem wszywki alkoholowej, przeprowadzamy pełen wywiad z osobą uzależnioną i edukujemy ją pod kątem charakterystyki leczenia esperalem. Działanie to ma na celu pełne zaznajomienie się pacjenta z działaniem wszywki alkoholowej z disulfiram. Dawka jest ustalana w wyniku konsultacji lekarskich, podczas których określane są potrzeby i oczekiwania pacjenta. Zabieg wszycia esperalu z disulfiram wykonywany jest przez chirurga. W trakcie zabiegu implantacji wszywki alkoholowej stosujemy znieczulenie miejscowe co całkowicie redukuje ból. Wszywka alkoholowa skutecznie wymusza na pacjenci pozostanie trzeźwym i zniechęca do sięgania po alkohol. Wielu naszych pacjentów, którzy skorzystali z zabiegi implantacji esperalu, cieszy się z pokonania nałogu alkoholowego.

Kompleksowe leczenie esperal Katowice – esperal.slask.pl

Zapoznaj się również z innymi naszymi usługami:

10 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 5 (10 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...