O nas

Jesteśmy kliniką, której założeniu przyświecała jedna myśl – pomóc wszystkim osobom uzależnionym. Wiemy przez jakie piekło nałogu przechodzą nasi pacjenci z problemem alkoholowym, dlatego też mając świadomość naszej wiedzy i doświadczenia w wspieraniu, otworzyliśmy nasze Centrum Leczenia Alkoholizmu. To pierwsze tego rodzaju przychodnia w Białymstoku która oferuje usługi w zakresie leczenia alkoholizmu na tak wysokim poziomie. To właśnie wysoka jakość zarówno terapii jak i opieki medycznej jest tym co nas wyróżnia na tle konkurencji.

Oferowane przez nas kuracje wykonywane są przez zespół medyczny, który jak nikt inny zna potrzeby osób uzależnionych i postępuje z pełnym zrozumieniem i szacunkiem względem pacjenta. Jesteśmy całkowicie skoncentrowani na naszych pacjentach i cały czas z myślą o nich ulepszamy naszą ofertę w tym odtrucia alkoholowego jak i zabieg wszycia esperalu.

Działamy w całej Polsce, sprawdź nasze placówki w następujących miejscowościach:

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...